Nasza wykwalifikowana kadra podąża w sposób świadomy za potrzebami dziecka towarzysząc mu
w codziennym życiu.

niepubliczne przedszkole Montessori różowa wieża

kadra

Katarzyna Szymula

Organ prowadzący, wychowawca grupy

Z wykształcenia oligofrenopedagog (studia licencjackie na AP w Krakowie), germanista (studia magisterskie na UŚ) oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego (Studia Podyplomowe). Nauczyciel po kursie Wczesnej Pedagogiki Montessori (3-6) z międzynarodową akredytacją MACTI, organizowanym przez Polski Instytut Montessori. Doświadczenie zdobywała w English Montessori Preschool w Katowicach. Ukończyła Kurs Skutecznego Nauczyciela wg Thomasa Gordona, realizowany przez Polskie Centrum Edukacji Gordona. Prywatnie mama 3letniej Marleny.

Agnieszka Flaczek

Psycholog, nauczyciel.

Z wykształcenia psycholog z uprawnieniami pedagogicznymi (studia magisterskie na UJ w Krakowie) oraz instruktor tańca terapeutycznego (studia podyplomowe w Polskim Instytucie Choreoterapii w Poznaniu). Wieloletnia członkini zespołu Pieśni i Tańca „Krakus” oraz Dziecięcej Rewii „Akcent". Absolwentka certyfikowanego szkolenia I i II stopnia Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne. Uczestniczka warsztatów m.in. z zakresu Pozytywnej Dyscypliny, Metody Dobrego Startu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich placówkach przedszkolnych. W trakcie kursu Wczesnej Pedagogiki Montessori (3-6). Prywatnie mama Jakuba i Nikodema.

Katarzyna Ciesielska

Nauczyciel.

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Uczestniczka licznych kursów m.in. Masaż Shantala, Pedagogika Marii Montessori- edukacja i terapia, Podstawy prowadzenia jogi dla dzieci i młodzieży.
W trakcie kursu Wczesnej Pedagogiki Montessori (3-6). Prywatnie mama dwuletniej Igi.

kontakt